Cunkovské desatero

Nadační fond Hucul

Kontaktní adresa

Mapa okolí Cunkova

Název farmy?

Ceník služeb

Akce na Farmě /Y

Galerie fotografií

English    English

Odkazy jinamZpět na hlavní stránkuPrivátní část webu
(sepsáno dne 13.2.05 na základě ústního podání prezidenta Cunkovské republiky – Zuba, případné nepřesnosti způsobeny nekvalitním ozvučením sálu)

1. Fšade po sobě zhasínejte, dyž tam nikdo néni, nepotřebuje svítit (a neviditelnej vidí i ve tmě).
2. Zavírejte dvéře na záchod, táhne se za Vámi smrad.
3. Psíci – hafíci mají volný pohyb fšade, domácí psíky nenechávejte utiskovat hostujícími psíky ani lidmi – jsou tu doma.
4. Psí misky – nechávejte v předsíni a nikde jinde (totéž platí o pelíškách pro pejsky a kočičky).
5. Lidi fšichni – hrubá slova nechte na… (někdy jindy a někam jinam) – platí jak u koní tak fšade jinde, jsou tu přece taky jiný lidi, co nepotřebujou slyšet Vaše sprostý výlevy – a hlavně jste lidi, tak se tak zkuste chovat.
6. Děti za bar nechodí – nevidí totiž cez pult a tudíž Vás nevobslouží.
7. V klubovně (baru) nenechávejte svoje věci, je určen nejen místním, takže se nemusí příchozí dívat na to co všechno jste ze sebe svlíkli a zapoměli voblíct.
8. V kuchyni po sobě každej ukliďte – skřítek hospodáříček se už vodstěhoval, takže to nikdo jinej neumyje ani neuklidí. Jídlo si každej přiváží a vodváží sám, zkuste toho tady nechávat co nejmíň, ať tu nechováme myši.
9. Hrnky si berte z kuchyně a vracejte tamtéž, to, co je na baru, je určeno hostům (pokud někdo něco rozbije, tak přiveze nový – kus za kus).
10. Před vodjezdem ukliďte boty a vostatní věci (jinak Vám je sní vobr Koloděj a už se s nimi neshledáte, má furt velkej hlad) – buď si to vemte s sebou nebo dejte do skříňky (skříňky po dohodě se Zubem - určeno těm co sem jezděj často).

PS: Pokud někdo něco má k tomuto desateru, nechť to neprodleně oznámí na nejbližší policejní stanici či národním výboru Cunkovské republiky – Cunkov 5.
Hop zpátky